Close

AGATHA

1974'den bu yana takı sektöründe olduğu gibi kozmetik ve bakım sektöründe de Kore'de dikkat çeken ve premium olarak kabul edilen, gül özleri, niacinamide, etkileyici temizleme adımları ve salyangoz musininin saçlar ile buluşmasını sağlayan şampuanı ile Agatha'nın küçük detaylarla öne çıkan ürünleri şimdi koredenkozmetik.com 'da!

AGATHA hoşgeldin indirimi ile sizleri bekliyor!  

AGATHA - Optimum Cleansing Balm


Cilt dokusuna zarar veren ve cildi hassaslaştıran makyaj temizliği adımını en güvenli ve çabasız hale getiren bu temizleme balmı, ciltte eriyerek yağa dönüşen formülasyonu ile sadece inatçı makyajı değil, ciltteki fazla sebumu, yağı, gözeneklerde biriken kalıntı ve kirleri, kuruluktan oluşan ölü deriyi temizleyerek cilt bakımına tamamen arınmış bir ciltle başlamanızı sağlar.

AGATHA - Optimum Oil To Soap Cleanser


Rutini en etkili hale getiren adımlardan olan çift temizlik ritüelini tek üründe bir araya getiren Agatha Optimum Oil Soap Cleanser, cildi ilk önce yağ formülasyonu ile ciltteki makyajı, güneş kremini, kirleri, fazla sebumu arındırıyor, ardından su ile buluşunca köpüren yapısı su bazlı temizleyici halini alarak cildinizi kalan tüm atıklardan arındırıyor!

AGATHA - Blanc Clay Calming Mask


Beyaz kil, kalamin, azulen ve allatoinin sinerjisi ile formüle edilen temizleyici ve arındırıcı kil maskesi kuruluğa ve tahrişe neden olmadan gözenekleri ve ciltteki ölü derileri derinden, nazikçe arındırıyor. İçeriğindeki ceviz tozu, sıradan peelinglerdeki gibi tanecik olmadığı için cilt bariyerine zarar vermiyor. Ciltteki pütürlükleri ve ölü hücreleri nazikçe temizliyor.

AGATHA - Blanc Rose Cream


Bu yoğun Anti-aging etki veren nemlendirici, içeriğindeki yoğun miktardaki niacinamide, inci özleri ile cildi aydınlatıyor, cilt tonunu açıyor ve ciltteki ton eşitsizliklerini dengeliyor. Cilt lekelerini görünümünü azaltıyor. Titanium Dioxide ise cildin kararmasını engelliyor. Gül, papatya, şakayık, aspir, kamelya çiçeği ve haşhaş gibi çiçeklerden elde edilen çiçek esansları ile zenginleştirilen içeriği cildi yüzeysel değil, derinden nem desteği sağlayarak elastikiyeti artırıyor. Kolejen üretimini tetikleyerek cildin katmanlarının nem ile dolmasını sağlıyor!

AGATHA - Funtionnel Rose Serum


Cildin katmanlarını nemlendirmek için geliştirilen bu yağ tipi serum, aynı zamanda Niacinamide ve gül özlerinin sinerjisi ile cilt dokusunu onarıyor, pürüzsüzleştiriyor ve cilt tonunu aydınlatıyor. Böylece lekelerin görünümünü azaltmada yardımcı oluyor. Cildin parlak ve canlı görünmesi için kuru ve matlaşmış dokuyu neme doyuruyor. Kırmızı çiçek kompleksi içeriği ve gül yağı sinerjisi etkisi ile cildin daha sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

AGATHA - Escargot Oil Shampoo


Ana etken olan Fransadan gelen salyangoz süzüntüsü sadece saçları değil saç derisini de onarırken 20 çeşit besleyici esansiyel yağ da eklenerek nemlendirmesi, onarması, saç ve deri sağlığını geri kazandırması hedeflenerek formüle edilen bu şampuan, en sevdiğimiz etkili içeriklerden olan salyangoz süzüntüsünü saçlarımızda da etkili şekilde kullanmamızı sağlıyor. Çift fonksiyonlu şampuan tek bir adımda kabaran, elektriklenen, donuk ve parlaklığını kaybetmiş saçları, pürüzsüz, yumuşak, ışıltılı ve bakımlı görünmesini sağlıyor.