Close

SECRET KEY

Niacinamide'ın beyazlaştırıcı gücünden faydalanan Secret Key'in Snow White serisi, her türlü lekeye, kararmaya müdahale edebilecek güçlü bir ekipten oluşuyor. Yüz, vücut, özel bölgeler için gereken beyazlaştırıcı bakımı sağlayacak Snow White serisi şimdi Hoşgeldin indirimi ile Koredenkozmetik.com 'da!

Secret Key hoşgeldin indirimi ile sizleri bekliyor!  

SECRET KEY - Snow White Milky Pack


Maske şeklinde uygulanan bu ürün cilt tonunda anında 2-3 ton beyazlatma ve aydınlatma sağlıyor. Aynı zamanda kullandığınız bölgedeki renk tonunu eşitliyor. Yüzde kullanıldığı gibi vücutta, kararan dirseklerde, dizlerde bacaklarda, kollarda da kullanılabiliyor!

SECRET KEY - Snow White Spot Gel


Yüzün ve vücudun bölgesel kararmalarında (yüzde bıyık bölgesi, sivilce, güneş lekeleri, vücutta bikini bölgesi, göğüs çevresi, koltuk altı vb. gibi) bölgesel olarak uygulanarak lekeleri ve kararmaların tonunu açarak cilt ile eşitleyen leke jeli, durulama gerektirmeden bir nemlendirici jel gibi uygulanıyor.

SECRET KEY - Snow White Milky Lotion


Bu beyazlatıcı ve aydınlatıcı losyon daha fazla nemlendirmek ve beslemek için farklı içeriklerle de güçlendirilen, durulama gerektirmeyen bir formül olarak tasarlanmış. Cilt tonunu beyazlatan ve aydınlatan Niacinamide dışında aloevera yaprağı ekstresi, hyaluronic acid gibi yatıştırıcı ve yoğun nem veren içeriklerde barındırıyor. Cilt tonunu etkili bir şekilde beyazlatırken durulama gerektirmeden ciltte bir nemlendirici losyon gibi emiliyor.

SECRET KEY - Snow White Cream


Nemlendirme + CC Krem Efekti + Beyazlatma!
Beyazlatıcı görevini üstlenen niacinamide koyu lekeler ve kararan cilt tonu ile mücadele ederken, toksinlerden arınmasını sağlayan yeşil çay özleri ile birlikte cildi yoğun bir şekilde nemlendirmek için sıkı çalışıyor. CC krem gibi cilt tonunu anında eşitlemesi sayesinde harika bir makyaj bazı görevi görürken, tercih ederseniz hiç ten makyajı yapmadan da cilt görünümünü gayet iyi hale getiriyor.